Biz Kimiz ! 2019-08-07T11:36:46+00:00

BİZ KİMİZ !

BARIM MAKİNA 2005 yılında Abdullah SÜTÇÜ tarafından kurulmuştur. Endüstriyel Makinaların toptan ve parekende satışı, periyodik bakımları ve onarımları konusunda kendi sektöründe, kalitesi, güvenirliği ile kendini kanıtlamış olan firmamız, Ostim de yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Firmamız ürün satışı ile beraber servis hizmeti, yedek parça, bakım ve onarım işleri ile satış sonrası da hizmetlerine devam etmektedir. Bir çok dünyaca ünlü markalarım İç Anadolu ve Ankara temsilciliğini ve bayiliğini sürdürmektedir.

Amacımız; sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla müşterilerimize sunmaktır.

Kompresörler, Elektrikli El Aletleri, Endüstriyel Ürünler, Jeneratör ve Motorlar, Torna ve Makina Tezgâhları, Bahçe Aletleri, El Aletleri, Yıkama Makinaları, İş Güvenliği Barım Makina’nın müşterilerimize sunduğumuz başlıca ürün gruplarıdır. Çeşidi 20.000’e varan zengin ürün yelpazesiyle, Barım Makina, bulunduğu sektörün lider kuruluşlarından biridir.

Müşteri memnuniyeti endeksli çalışan firmamız, eğitimli ve uzman ekibiyle, Müşterisini tanıyarak, ona verilen hizmetin en iyisi, en doğrusunu, en kısa yoldan sonuca ulaştırmayı amaç edinmiştir.

DOĞRULUK, SAYGINLIK ve GÜVEN değişmeyen hizmet politikalarımızdır.